Diensten

zondag 25 november 9:15 uur
Ds Ellie Boot + Rini Bouwman (Oec. Dienst in Pauluscentrum)
Geen collecten
locatie:

Belangrijk (tik aan)

Predikant Weblog
Kerkenraad
Beheer kerkgebouw
Kerkelijk bureau
Agenda
Indien geen locatie is aangegeven, vindt de activiteit plaats in De Eshof
                                                                                   
maandag 19 november19:15 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Engelen in de kunst
details
dinsdag 20 november9:00 uur
Julianalaan 53
Pastorale Raad
woensdag 21 november13:30 uur
Activiteitenmiddag
20:00 uur
Repetitie Cantorij
19:00 uur
De Kopperhof
Film Extremis
details
donderdag 22 november20:00 uur
Moderamen
vrijdag 23 november9:30 uur
Liturgische Vormgroep
15:00 uur
Nachtegaallaan 12
Wijkteam 1
19:00 uur
Repetitie tienermusical
zondag 25 november8:45 uur
Pauluscentrum
Zondagse ochtendwandeling
details
maandag 26 november19:15 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Instructie Basiscatechese
20:00 uur
Informatieavond musical Jozef
19:15 uur
Dagkapel Pauluscentrum
Op adem komen
kennismaken meditatie
details
dinsdag 27 november13:30 uur
ntb
Geduld met God - boekbespreking
Tweede bijeenkomst
eventueel 19:30 - 21-30
details
woensdag 28 november20:00 uur
Repetitie Cantorij
20:00 uur
College van Kerkrentmeesters
donderdag 29 november20:00 uur
Diaconie
vrijdag 30 november9:30 uur
Liturgische Vormgroep
19:00 uur
Repetitie tienermusical
maandag 03 december19:15 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Repetitie Cantorij
13:30 uur
n.t.b.
Op zoek naar de grondmelodie
details
woensdag 05 december13:30 uur
Activiteitenmiddag
vrijdag 07 december9:30 uur
Liturgische Vormgroep
19:00 uur
Repetitie tienermusical
maandag 10 december19:15 uur
Basiscatechese
19:15 uur
Dagkapel Pauluscentrum
Op adem komen
kennismaken meditatie
details
dinsdag 11 december20:00 uur
Kinderdienst
donderdag 13 december20:00 uur
Repetitie Cantorij
20:00 uur
Kerkenraad
vrijdag 14 december9:30 uur
Liturgische Vormgroep
19:00 uur
Repetitie tienermusical
maandag 17 december19:15 uur
Basiscatechese
woensdag 19 december20:00 uur
Repetitie Cantorij
13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 20 december19:00 uur
Voorbereiden Kerstmiddag
vrijdag 21 december9:30 uur
Liturgische Vormgroep
? uur
Kerstmiddag
19:00 uur
Repetitie tienermusical
vrijdag 28 december9:30 uur
Liturgische Vormgroep
zaterdag 29 decembern.t.b.
Dag van de Stilte
zondag 30 december10:00 uur
Dienst met popmuziek
9:30 uur
Zondagse ochtendwandeling
details
maandag 07 januari9:00 uur
Nassaulaan 64
Pastorale Raad
dinsdag 08 januari20:00 uur
Tabaksland 12
Wijkteam 6
13:30 uur
ntb
Geduld met God - boekbespreking
Derde bijeenkomst
eventueel 19:30 - 21-30
details
woensdag 09 januari13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 10 januari20:00 uur
Moderamen
vrijdag 11 januari15:00 uur
Dr. F.W. Klaarenbeeksingel 75
Wijkteam 1
maandag 14 januari19:15 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Paus Franciscus
details
woensdag 16 januari20:00 uur
College van Kerkrentmeesters
woensdag 17 januari20:00 uur
Diaconie
donderdag 21 januari20:00 uur
Kinderdienst
19:30 uur
Auditieavond musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Instructie Basiscatechese
20:00 uur
Vierluik Zinvol diaconaat
Avond 2 - Zending anno 2019
details
zondag 22 januari11:30 uur
Wat zingen we?
details
woensdag 23 januari10:00 uur
Dassenburcht 8
Wijkteam 5
13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 24 januari20:00 uur
Kerkenraad
zondag 27 januari9:30 uur
Zondagse ochtendwandeling
details
maandag 28 januari19:30 uur
Auditieavond musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
maandag 04 februari20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
woensdag 06 februari13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 07 februari20:00 uur
Brede pastorale raad
maandag 11 februari20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Vierluik Zinvol diaconaat
Avond 3 - Werelddiaconaat =/? noodhulp
details
donderdag 14 februari20:00 uur
Moderamen
maandag 18 februari20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Instructie Basiscatechese
woensdag 20 februari13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 21 februari20:00 uur
Overbehandelen
details
zondag 24 februari9:30 uur
Zondagse ochtendwandeling
details
dinsdag 26 februari9:00 uur
Tabaksland 12
Pastorale Raad
woensdag 27 februari20:00 uur
College van Kerkrentmeesters
woensdag 06 maart13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 07 maart20:00 uur
Diaconie
maandag 11 maart20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Vierluik Zinvol diaconaat
Avond 4 - Ontwikkelingssamenwerking, een aard(ig)e opgave
details
woensdag 13 maart20:00 uur
Nassaulaan 64
Wijkteam 3
maandag 18 maart20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
woensdag 20 maart13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 21 maart20:00 uur
Moderamen
maandag 25 maart20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
zondag 31 maart10:00 uur
Bijzondag Op weg naar Pasen
n.t.b.
Pauluscentrum
Bij-zondag
details
maandag 01 april19:15 uur
kerkhof
Excursie Basiscatechese
20:00 uur
Repetitie musical Jozef
dinsdag 02 april20:00 uur
Kinderdienst
woensdag 03 april13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 04 april20:00 uur
Kerkenraad
maandag 08 april20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Afsluiting Basiscatechese eerste jaar
woensdag 10 april20:00 uur
College van Kerkrentmeesters
woensdag 17 april13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 18 april20:00 uur
Diaconie
zondag 28 april9:30 uur
Zondagse ochtendwandeling
details
woensdag 01 mei13:30 uur
Activiteitenmiddag
maandag 06 mei9:00 uur
Julianalaan 15
Pastorale Raad
20:00 uur
Evaluatie Basiscatechese eerste jaar
donderdag 09 mei20:00 uur
Moderamen
woensdag 15 mei13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 23 mei20:00 uur
Kerkenraad
zondag 26 mei9:30 uur
Zondagse ochtendwandeling
details
woensdag 29 mei13:30 uur
Activiteitenmiddag
woensdag 05 juni20:00 uur
College van Kerkrentmeesters
woensdag 06 juni20:00 uur
?
Overleg moderamina Dorpskerk en Eshof
20:00 uur
Diaconie
woensdag 12 juni13:30 uur
Activiteitenmiddag
vrijdag 13 juni18:00 uur
Ridderspoor 12
Pastorale Raad ( met buffet)
woensdag 23 juni11:00 uur
High Tea leiding kinderdienst
donderdag 27 juni20:00 uur
Ridderspoor 12
Wijkteam 2
20:00 uur
Moderamen
zondag 30 juni9:30 uur
Zondagse ochtendwandeling
details
donderdag 04 juli20:00 uur
Kerkenraad
zondag 07 juli10:00 uur
Oecumenische brunchdienst
donderdag 29 augustus20:00 uur
Moderamen
donderdag 05 september20:00 uur
Kerkenraad
donderdag 10 oktober20:00 uur
Moderamen
donderdag 17 oktober20:00 uur
Weekend bij de Cistercienzer gemeenschap
Koningsoord in Arnhem
Voorbereidingsavond
details
donderdag 24 oktober20:00 uur
Kerkenraad
zaterdag 02 november10:00-16:30 uur
?
Bezinningsdag Kerkenraad
donderdag 08 november20:00 uur
Vierluik Zinvol diaconaat
Avond 1 - Geloven in delen
details
n.t.b.
Weekend bij de Cistercienzer gemeenschap
Koningsoord in Arnhem
tot en met zondag 10 november 2019
details
donderdag 14 november20:00 uur
Moderamen
donderdag 28 november20:00 uur
Kerkenraad