Diensten

zondag 27 januari 10:00 uur
Ds Rob Visser, Amsterdam
Collecten: JOP Jeugdwerk en Onderhoud gebouw
locatie:

Belangrijk (tik aan)

Predikant     →Weblog
Kerkenraad
Beheer kerkgebouw
Kerkelijk bureau
Agenda
Indien geen locatie is aangegeven, vindt de activiteit plaats in De Eshof
                                                                                   
maandag 21 januari19:30 uur
Auditieavond musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Instructie Basiscatechese
20:00 uur
Vierluik Zinvol diaconaat
Avond 2 - Zending anno 2019
details
zondag 22 januari11:30 uur
Wat zingen we?
details
woensdag 23 januari10:00 uur
Dassenburcht 8
Wijkteam 5
13:30 uur
Activiteitenmiddag
20:00 uur
Repetitie Cantorij
donderdag 24 januari20:00 uur
Kerkenraad
vrijdag 25 januari19:00 uur
Repetitie tienermusical
zondag 27 januari9:30 uur
Zondagse ochtendwandeling
details
maandag 28 januari19:30 uur
Auditieavond musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
woensdag 30 januari20:00 uur
Repetitie Cantorij
vrijdag 01 februari19:00 uur
Repetitie tienermusical
maandag 04 februari20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
woensdag 06 februari13:30 uur
Activiteitenmiddag
20:00 uur
Repetitie Cantorij
donderdag 07 februari20:00 uur
Brede pastorale raad
maandag 11 februari20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Vierluik Zinvol diaconaat
Avond 3 - Werelddiaconaat =/? noodhulp
details
dinsdag 12 februari20:00 uur
Moderamen
woensdag 13 februari20:00 uur
Repetitie Cantorij
maandag 18 februari20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Instructie Basiscatechese
woensdag 20 februari13:30 uur
Activiteitenmiddag
20:00 uur
Repetitie Cantorij
20:00 uur
Julianalaan 15
Wijkteam 9
donderdag 21 februari20:00 uur
Overbehandelen
details
zondag 24 februari9:30 uur
Zondagse ochtendwandeling
details
dinsdag 26 februari9:00 uur
Tabaksland 12
Pastorale Raad
woensdag 27 februari20:00 uur
College van Kerkrentmeesters
maandag 04 maart19:30 uur
Stoutenburgerlaan 4C
Wijkteam 4
woensdag 06 maart13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 07 maart20:00 uur
Diaconie
maandag 11 maart20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Vierluik Zinvol diaconaat
Avond 4 - Ontwikkelingssamenwerking, een aard(ig)e opgave
details
woensdag 13 maart20:00 uur
Nassaulaan 64
Wijkteam 3
donderdag 14 maart20:00 uur
Moderamen
maandag 18 maart20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
woensdag 20 maart13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 21 maart20:00 uur
Moderamen
maandag 25 maart20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Basiscatechese
zondag 31 maart10:00 uur
Bijzondag Op weg naar Pasen
n.t.b.
Pauluscentrum
Bij-zondag
details
maandag 01 april19:15 uur
kerkhof
Excursie Basiscatechese
20:00 uur
Repetitie musical Jozef
dinsdag 02 april20:00 uur
Kinderdienst
woensdag 03 april13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 04 april20:00 uur
Kerkenraad
maandag 08 april20:00 uur
Repetitie musical Jozef
19:15 uur
Afsluiting Basiscatechese eerste jaar
woensdag 10 april20:00 uur
College van Kerkrentmeesters
woensdag 17 april13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 18 april20:00 uur
Diaconie
zondag 28 april9:30 uur
Zondagse ochtendwandeling
details
woensdag 01 mei13:30 uur
Activiteitenmiddag
maandag 06 mei9:00 uur
Julianalaan 15
Pastorale Raad
20:00 uur
Evaluatie Basiscatechese eerste jaar
donderdag 09 mei20:00 uur
Moderamen
woensdag 15 mei13:30 uur
Activiteitenmiddag
donderdag 16 mei20:00 uur
Hemelrickplaats 8
Wijkteam 3
donderdag 23 mei20:00 uur
Kerkenraad
zondag 26 mei9:30 uur
Zondagse ochtendwandeling
details
woensdag 29 mei13:30 uur
Activiteitenmiddag
woensdag 05 juni20:00 uur
College van Kerkrentmeesters
20:00 uur
?
Overleg moderamina Dorpskerk en Eshof
donderdag 06 juni20:00 uur
Diaconie
woensdag 12 juni13:30 uur
Activiteitenmiddag
vrijdag 13 juni18:00 uur
Ridderspoor 12
Pastorale Raad ( met buffet)
woensdag 23 juni11:00 uur
High Tea leiding kinderdienst
donderdag 27 juni20:00 uur
Ridderspoor 12
Wijkteam 2
20:00 uur
Moderamen
zondag 30 juni9:30 uur
Zondagse ochtendwandeling
details
donderdag 04 juli20:00 uur
Kerkenraad
zondag 07 juli10:00 uur
Oecumenische brunchdienst
woensdag 10 juli18:00 uur
Hemelrickplaats 8
Wijkteam 3 (met eten)
donderdag 29 augustus20:00 uur
Moderamen
donderdag 05 september20:00 uur
Kerkenraad
donderdag 10 oktober20:00 uur
Moderamen
donderdag 17 oktober20:00 uur
Weekend bij de Cistercienzer gemeenschap
Koningsoord in Arnhem
Voorbereidingsavond
details
donderdag 24 oktober20:00 uur
Kerkenraad
zaterdag 02 november10:00-16:30 uur
?
Bezinningsdag Kerkenraad
donderdag 08 november20:00 uur
Vierluik Zinvol diaconaat
Avond 1 - Geloven in delen
details
n.t.b.
Weekend bij de Cistercienzer gemeenschap
Koningsoord in Arnhem
tot en met zondag 10 november 2019
details
donderdag 14 november20:00 uur
Moderamen
donderdag 28 november20:00 uur
Kerkenraad