Diensten

zondag 31 oktober 10:00 uur
ds. Ellie Boot
Collecten: Hospice Nijkerk en Pastoraat

zondag 07 november 10:00 uur
Kanselruil met Pauluscentrum
Collecten: Oecumene PKN en Onderhoud gebouw

Welkom

Welkom op de vernieuwde website van de Eshof.
 
Er is voor een nieuwe indeling gekozen. We nodigen u uit rond te kijken in het menu dat u hierboven vindt.
 
Om snel toegang te krijgen tot veelgebruikte onderdelen hebben wij onderaan elke pagina een aantal onderwerpen opgenomen.
  
Agenda
Indien geen locatie is aangegeven, vindt de activiteit plaats in De Eshof
                                                                                   
woensdag 27 oktober20:30 uur
Repetitie cantorij
donderdag 28 oktober20:00 uur
Kerkenraad
maandag 01 november19:00 uur
Basiscatechese
19:30 uur
Pauluscentrum
Informatiebijeenkomst Oecumenische reis naar Toscane
details
10:00 uur
Psalmen en kunst tot leven wekken.
door Ben Piepers
1e ochtend
dinsdag 02 november19:45 uur
Begraafplaats Hoevelaken
Gedachtenisbijeenkomst Allerzielen
woensdag 03 november13:30 uur
Activiteitengroep
14:30 uur
Liturgische Vormgroep
maandag 08 november19:00 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Musicalteam
10:00 uur
Psalmen en kunst tot leven wekken.
door Ben Piepers
2e ochtend
woensdag 10 november20:00 uur
College van kerkrentmeesters
20:30 uur
Repetitie cantorij
maandag 15 november20:00 uur
Dr. Klaarenbeeksingel 65
Wijkteam 6
19:00 uur
Basiscatechese
dinsdag 16 november09:30 uur
Ridderspoor 12
Pastorale Raad
19:30 uur
Liturgische Vormgroep
20:00 uur
Moderamen
woensdag 17 november13:30 uur
Activiteitengroep
donderdag 18 november19:30 uur
Pauluscentrum
Hoe joods is een christen
door Fred Kok
vrijdag 19 november? uur
Sirkelslag kids
maandag 22 november20:00 uur
van Dedemlaan 9
Wijkteam 8
19:00 uur
Basiscatechese
20:00 uur
Informatieavond musical Kain
10:00 uur
Psalmen en kunst tot leven wekken.
door Ben Piepers
3e ochtend
donderdag 25 november14:00 uur
Nachtegaallaan 12
Wijkteam 1
19:30 uur
Diaconie
maandag 29 november19:00 uur
Basiscatechese
10:00 uur
Psalmen en kunst tot leven wekken.
door Ben Piepers
4e ochtend
woensdag 01 december13:30 uur
Activiteitengroep
15:30 uur
Liturgische Vormgroep
donderdag 02 december20:00 uur
Kerkenraad
maandag 06 december19:00 uur
Basiscatechese
woensdag 08 december15:30 uur
Liturgische Vormgroep
maandag 13 december19:00 uur
Basiscatechese
woensdag 15 december13:30 uur
Activiteitengroep
20:00 uur
College van kerkrentmeesters
donderdag 16 december13:30 uur
Liturgische Vormgroep
vrijdag 17 december? uur
kerstmiddag ouderen
maandag 20 december19:00 uur
Basiscatechese
dinsdag 22 december14:30 uur
Liturgische Vormgroep
vrijdag 31 december10:30 uur
De Dag van Stilte
door de Vormgroep
Thema: Stil-l-even
donderdag 06 januari19:30 uur
Diaconie
woensdag 12 januari20:00 uur
College van kerkrentmeesters
donderdag 13 januari20:00 uur
Moderamen
dinsdag 25 januari09:30 uur
Julianalaan 55
Pastorale Raad
donderdag 27 januari20:00 uur
Kerkenraad
woensdag 03 februari10:00 uur
Oosterdorpsstraat 10
Wijkteam 5
maandag 07 februari09:30 uur
Ridderspoor 12
Wijkteam 2
maandag 14 februari20:00 uur
Ridderspoooor 12
Wijkteam 4
woensdag 23 februari20:00 uur
College van kerkrentmeesters
donderdag 24 februari19:30 uur
Diaconie
donderdag 03 maart20:00 uur
Kerkenraad
woensdag 16 maart13:30 uur
Activiteitengroep
donderdag 24 maart20:00 uur
Moderamen
dinsdag 29 maart09:30 uur
Julianalaan 55
Pastorale Raad
woensdag 30 maart13:30 uur
Activiteitengroep
woensdag 06 april20:00 uur
College van kerkrentmeesters
donderdag 07 april20:00 uur
Kerkenraad
maandag 11 april09:30 uur
Ridderspoor 12
Wijkteam 2
woensdag 13 april13:30 uur
Activiteitengroep
donderdag 21 april19:30 uur
Diaconie
maandag 02 mein.t.b.
Toscane
Oecumenische reis naar Toscane
maandag 2 tot en met woensdag 11 mei
details
woensdag 04 mei13:30 uur
Activiteitengroep
donderdag 05 mei20:00 uur
Moderamen
woensdag 18 mei13:30 uur
Activiteitengroep
donderdag 19 mei20:00 uur
Kerkenraad
dinsdag 24 mei09:30 uur
Ridderspoor 12
Pastorale Raad
woensdag 25 mei20:00 uur
College van kerkrentmeesters
woensdag 01 juni13:30 uur
Activiteitengroep
donderdag 09 juni20:00 uur
Moderamen
maandag 13 juni09:30 uur
Ridderspoor 12
Wijkteam 2
woensdag 15 juni13:30 uur
Activiteitengroep
donderdag 16 juni19:30 uur
Diaconie
donderdag 23 juni20:00 uur
Kerkenraad
woensdag 29 juni13:30 uur
Activiteitengroep
zaterdag 02 juli? uur
Brede pastorale raad
woensdag 13 juli13:30 uur
Activiteitengroep
woensdag 27 juli13:30 uur
Activiteitengroep
woensdag 17 augustus20:00 uur
College van kerkrentmeesters
woensdag 28 september20:00 uur
College van kerkrentmeesters
woensdag 09 november20:00 uur
College van kerkrentmeesters
woensdag 14 december20:00 uur
College van kerkrentmeesters